Emlak Konut

EN AR

İnşaatı Devam Eden Proje
Tamamlanma %51,87

KÖY

Siyahkalem’in Emlak Konut GYO ortaklığıyla 467 bin metrekare alan üzerinde gerçekleştirdiği proje, dünyanın çeşitli ülkelerinde gerçekleştirdiği projelerle uluslararası bilinirliğe sahip, pek çok ödül sahibi İngiliz mimari grup Hopkins Architects tarafından tasarlandı.

Bir köy gibi yalın, bir şehir kadar şık; gerçek bir yuva...

Şehrin hemen yanı başında, yalın ve şık bir mimariye sahip KÖY Projesi’nin yatırım değeri 1.3 milyar TL. KÖY, 1.167 konut ve 15.000 metrekarelik bir çarşıdan oluşuyor. Farklı yaşam stillerine yönelik projede, 1+1 ‘den 6+1’e kadar farklı seçeneklerde, 420 apartman dairesi, 584 adet çift dubleks, 74 sıra ev, 68 ikiz villanın yanı sıra 21 adet müstakil villa bulunuyor. 

Tüm ihtiyaçlara cevap veren dopdolu bir yaşam alanı...

KÖY, sakinlerinin her tür ihtiyacına cevap veren dopdolu bir yaşam alanı vaat ediyor. Projede yer alan 15 bin metrekare kiralanabilir alana sahip açık hava konseptli ÇarşıKÖY’de, uluslararası markaların yanı sıra farklı damak tatlarına uygun restoranlar, kafeler, süpermarket, veteriner, organik pazar ve son teknolojiye sahip sinema salonları yer alacak.

Kuş sesleri ve lavanta kokuları arasında eşsiz bir yaşam kalitesi... 

KÖY’de, 1’i ana okul, 1’i ilkokul olmak üzere 2 okul, 1.600 m2 otopark, 1.600 m2 kapalı spor alanı ve 400 m2’lik kafeterya alanının yanı sıra 2 tenis kortu, 4 basketbol sahası ve 3 açık havuz yüzme havuzu, park içinde 3,5 km’lik yürüyüş, koşu bisiklet parkuru, evcil hayvan alanları, çocuk kulüpleri, oyun parkları yer alacak. 

İLETİŞİM

KÖY, İstanbul’un tüm merkezlerine yakınlığı ile şehrin içinde yalın ve pozitif bir yaşam vaat ediyor. KÖY, 3. havaalanı ve 3. köprüye olan yakınlığı ile İstanbul’un tüm merkezlerine kolay ulaşım imkanı sunuyor. KÖY’de Kilyos ve Belgrad Ormanı’nın yanı başında doğayla iç içe huzurlu bir yaşam sizleri bekliyor.

Proje Görselleri :